Kamień naturalny na elewacje

Cieszące się obecnie największą popularnością okładziny z kamienia naturalnego to świetne rozwiązanie zarówno na zewnątrz na elewację, jak również do wnętrza domu. Nie bez kozery kamień naturalny zyskał obecnie tak dużą popularność. Kamień jest odporny na warunki atmosferyczne, a do tego dodaje budynkowi piękna i elegancji. Pozwala urozmaicić elewację i dodać budynkowi nowoczesnego szlifu.
Użycie kamienia naturalnego na okładzinę elewacji to również wygoda. Kamień nie jest bowiem biodegradowalny jak np. drewno, raz zamonowany będzie służył pzez lata. Elewacje z kamenia są trwałe, modne i mrozoodporne. 
Płytki z kamienia naturalnego dostępne są w różnych formatach i stopniach rozrzeźbienia powierzchni dzięki czemu możemy uzskać przeróżne efekty wizualne. Kamień naturalny to elegancja i styl. Niepowtarzalne wzory i faktury, projektowane przez samą naturę pozwolą na stworzenie oryginalnej i ciekawej przestrzeni. Płytki z kamienia świetnie nadają się na okładzinę dekoracyjną na eleację, a dzięki impregnacji zyskują dodatkową odporność na wilgoć i zabrudzenia. 

 

dekore kamień naturalny, studio projektowe

mgr inż. arch. Tomasz Machoń
+48 888 464 802

mgr inż. arch. Jan Machoń
+48 665 726 586

dekore.wadowice@gmail.com  

dekore.sucha@gmail.com

Mapa Strony  Polityka prywatności i Cookies