Dlaczego warto podjąć współpracę z architektem przy projekcie elewacji?

 

Buduje się na lata

Pamiętaj że budując dom, chcesz aby był trwały na lata, dzięki projektowi elewacji będzie również atrakcyjnie wyglądał przez ten czas. Nie ulegaj tymczasowym trendom, pozwól nam zaprojektować Twoją elewację w taki sposób aby posiadała ponadczasowe piękno.

Właściwe ocieplenie

Nie wiesz jaki styropian dobrać? Co to jest ciepły montaż? Czy ocieplać wełną czy styropianem? Jaki tynk wybrać: silikonowy, silikatowy czy akrylowy? Zastanawiasz się nad drewnem na elewacji a może kamieniem naturalnym? W tej sprawie zasięgnij opinii architekta.

Prawidłowe oświetlenie

Projektując każdy obiekt, niezależnie czy jest to dom, taras, altana, pergola czy wiata, zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać naturalne źródło światła jakim jest słońce. To bardzo ważne aby dom i ogród były odpowiednio ulokowane względem stron świata. Czasami przy projekcie elewacji dobrze jest rozważyć budowę pergoli która przełamie nadmiar światła wpadającego do domu.

Wizualizacja

Jeżeli zastanawiasz się jak mógłby wyglądać Twój dom. Nie wiesz jaki materiał dobrać? jakie kolory? Lub jaki będzie finalny efekt planowanej pracy przy elewacji. Jeżeli po prostu chcesz zobaczyć jak Twój dom może wyglądać po wykonaniu wszystkich prac , zamów projekt z wizualizacją. W niektórych przypadkach pozwala to zaoszczędzić rozczarowań.

Projekty

 

dekore kamień naturalny, studio projektowe

mgr inż. arch. Tomasz Machoń
+48 888 464 802

mgr inż. arch. Jan Machoń
+48 665 726 586

dekore.wadowice@gmail.com  

dekore.sucha@gmail.com

Mapa Strony  Polityka prywatności i Cookies